•   Televisió en Línia -TV en línia -Albània -Ora News 

Canal de TV: Ora News
Ora News en línia - Tv en directe

Transmissió des del lloc oficial
Es permet l'emissió d'aquest canal i es realitza a la pàgina web oficial del canal, Feu clic al reproductor
Ora News
País:  Albània
Categoria: Tv pública
2.3 de 5
8 vots
Ora News - descripció, revisió, qualificació

RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

Ora News en línia - Tv en directe

Tv Klan  Albània / Tv pública
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 de 5
37 vots
Alsat Tv  Albània / Notícies
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 de 5
9 vots
RTK 1  Albània / Tv local
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 de 5
2 vots
Top Channel  Albània / Tv pública
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 de 5
19 vots
Vizion Plus  Albània / Tv pública
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 de 5
3 vots
TV SHENJA  Albània / Notícies
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 de 5
2 vots