•   Televisió en Línia -TV en línia -Albània -Report TV 

Canal de TV: Report TV
Report TV
País:  Albània
Categoria: Notícies
2.8 de 5
19 vots
Els últims vídeos del canal
Protesta e Berishës/ Nesturi: Për qëllime politike! Murrizi: Për të bashkuar grupin e PD!
22:42
Report TV - E shembi tërmeti, ringrihet kulla C e Kalasë së Durrësit
1:48
Me shpejtësi ‘të çmendur’ deri në 207 km në orë në autostradën Tiranë-Elbasan, ndalohen shoferët
0:18
‘Art në gur’, edicioni i X-të i simpoziumit të skulpturave! 60 vepra arti kthejnë në ‘muze’ Korçën
1:33

Carrega'n més
Report TV - descripció, revisió, qualificació

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota.
Report Tv është televizioni që ka në zemër të vërtetën dhe në mendje shqetësimet e qytetarëve. Transmetimi sa më i shpejtë i lajmit, por edhe verifikimi profesional, janë synimet tona të përditshme.
Informacioni mbi politikën, ekonominë, kulturën, sportin, ndërthuret me raporte për natyrën e shembujve të mirë njerëzorë në Shqipëri dhe në rajon. Ne në ReportTv besojmë se informacioni i drejtë është po aq i vlefshëm sa ushqimi në Demokraci, ndaj për hir të respektimit të së vërtetës dhe shikuesve tanë kudo në Shqipëri, në rajon dhe përmes transmetimit kudo në botë, ne punojmë çdo ditë për të realizuar mision sa më shumë që të jetë e mundur. drejtë dhe mirë.

Report TV en línia - Tv en directe

A2 Albanian  Albània / Tv pública
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 de 5
6 vots
Albanian TV of America  Albània / Tv pública
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 de 5
9 vots
Report TV  Albània / Notícies
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 de 5
19 vots
TVSH  Albània / Tv pública
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 de 5
6 vots
Ora News  Albània / Tv pública
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 de 5
8 vots
RTV 21  Albània / Tv pública
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 de 5
7 vots